+373 78374257
Chisinau, Republica Moldova

Orheiul Vechi XCM 2019 Clasament pe Categorii

Orheiul Vechi XCM 2019 – Clasament pe Categorii

TURA LUNGA
18-29

Loc Numar Nume Prenume Timp
1 5 Duca Bogdan 02:56:31
2 119 Roman Ionut 03:00:33
3 9 Pal Horia 03:04:48
4 12 Sebastian Marin 03:19:45
5 2 Cretu Alexandru 03:22:59
6 6 Gritco Nicolae 03:33:08
7 14 Cervinschi Mihai 03:43:21
8 10 Plotnic Nicolae 05:04:59
9 15 Durlestean Artur 05:19:45
10 7 Leahu Pavel 06:19:49
11 3 Bordianu Razvan DNF
12 4 Dontu Dumitru DNF

TURA LUNGA
30-39

Loc Numar Nume Prenume Timp
1 36 Sobennicov Andrew 03:05:24
2 24 Ciumer Maxim 03:06:15
3 30 Mocanu Eugen 03:06:16
4 34 Sabin Simion 03:16:14
5 45 Коваленко Дмитрий 03:20:54
6 41 Toncu Ionut 03:26:37
7 43 Visan Ilie Adrian 03:30:11
8 27 Dubovii Spiridon 03:32:22
9 46 Кочук Петр 03:54:03
10 23 Borș Denis 04:06:30
11 37 Tabara Constantin 04:07:57
12 25 Cristei Dorin 04:08:30
13 22 Bejenari Dumitru 04:10:28
14 47 Литвинов Алексей 04:12:04
15 49 Власенко Алексей 04:12:42
16 42 Tudos Sergiu 04:26:36
17 51 Rata Alexei 04:31:18
18 40 Timercan Oleg 04:32:04
19 44 Vrancean Calin 04:37:39
20 32 PANIN Alexei 04:59:49
21 21 Banaru Sergiu 05:01:07
22 28 Ganev Iurii 05:13:48
23 31 Pacalev Alexandru DNF
24 33 Railean Alexandr DNF
25 50 Topal Dmitrii DNF

TURA LUNGA
40-49

Loc Numar Nume Prenume Timp
1 56 Aprodu Petru 03:03:07
2 61 Preda Razvan 03:06:17
3 60 Mugurel Sandu 03:20:41
4 63 Voluta Valeriu 03:30:06
5 120 Catargiu Valeriu 03:37:31
6 64 Дырул Виталий 03:51:15
7 66 Паламарчук Юрий 03:57:40
8 65 Мамайский Олег 04:00:12
9 59 Labo Denis 04:13:22
10 62 Sakharylenko Pavlo 04:22:27
11 69 Craciunescu Vasilie 04:36:35
12 58 Derihvist Alexandr 04:41:33
13 70 Danalache Florin 04:48:57

TURA LUNGA
40-49

Loc Numar Nume Prenume Timp
1 73 Pal Eugen Stefan 03:30:12
2 71 Prasolov Alexandr 03:58:23
3 75 Tentu Gabriel 04:03:48
4 72 Gore Igor 04:48:21

TURA LUNGA
Fete

Loc Numar Nume Prenume Timp
1 87 Letikova Irina 03:45:15
2 83 Cotiga Tatiana 03:51:25
3 89 RIMNICEANU ROXANA 04:18:23
4 82 Condurache Ana Caterina 04:53:03
5 86 Gaidabura Elena 05:19:51
6 88 Prepelitsa Liudmila DNF

TURA SCURTA
15-17

Loc Numar Nume Prenume Timp
1 127 Rădeanu Lucian Ștefan 01:58:41
2 122 Hogaș Rareș Constantin 01:58:48
3 125 Mogildea Danil 02:32:42
4 123 Lomachin Nichita 02:37:08
5 128 Voluta Cristian 02:40:23
6 129 Castraveț Piotr 02:55:44
7 126 Ovidiu CRESTIN 03:44:26

TURA SCURTA
18-29

Loc Numar Nume Prenume Timp
1 148 Pîntea Vlad Valentin 02:00:41
2 141 Juncu Ioan 02:04:12
3 140 Juncu Mihail 02:09:55
4 134 Cernei Tudor 02:11:48
5 150 ZACHIROV RENAT 02:15:05
6 133 Cocorin Dmitrii 02:16:31
7 145 Magureanu Alexandru 02:20:26
8 1 Balaban Vadim 02:22:38
9 154 Сенин Виктор 02:22:43
10 153 Самохин Павел 02:27:11
11 144 Lusmanschi Bogdan 02:30:37
12 135 Constantin Marian 02:33:51
13 152 Коломеец Станислав 02:43:47
14 8 Lupascu Matei 02:50:02
15 136 Corai Marin 02:51:42
16 155 Staicu Octavian 02:55:19
17 157 Budeanu Valentin 02:55:36
18 137 Drahnea Vlad 03:02:24
19 143 Lavric Cristian 03:04:29
20 149 Vîșinschi Sergiu 03:05:03
21 159 Barcari Serghei 03:06:04
22 158 Corcimar Mihail 03:08:44
23 146 Mariuta Igor 03:41:36
24 151 Zastavnetchi Dmitri 03:47:23
25 131 Baractari Andrei 03:59:44
26 132 Bargan Adrian DNF
27 142 Juncu Bogdan DNF

TURA SCURTA
30-39

Loc Numar Nume Prenume Timp
1 225 Turchaninov Alexandru 01:58:56
2 161 AGAFITI TIBERIUS ANDREI 02:04:17
3 184 Guzun Serghei 02:10:14
4 215 Орлинский Андрей 02:11:33
5 219 Girigan Vladuti 02:12:24
6 193 Racu Serghei 02:12:25
7 174 Cotrus Adrian 02:15:16
8 201 Tanasa Madalin 02:15:17
9 214 Обицкий Сергей 02:19:18
10 182 Gorsheniov Oleg 02:20:16
11 213 Зарицкий Станислав 02:20:30
12 171 Cîrlan Petru 02:23:08
13 212 Антипов Анатолий 02:23:32
14 181 Ghimbovschi Nicolae 02:24:00
15 220 Badareu Gabriel 02:25:25
16 188 Merticariu Adrian 02:26:56
17 230 Carpov Denis 02:29:00
18 186 IACOB ALEXANDRU COSMIN 02:30:29
19 176 Cretu Ioan 02:35:30
20 195 Revulet Oleg 02:36:42
21 210 Valentir Alexandr 02:36:47
22 162 Andronic Nelu 02:42:01
23 205 TOMA ALIN 02:43:20
24 208 Usik Nicolai 02:45:12
25 189 Mogildan Ilarion 02:45:32
26 180 FLUERAS MIHAIL 02:47:07
27 121 Safir Iulian 02:47:09
28 217 Honceru Stefan 02:49:58
29 218 Iacob Strugaru Radu 02:50:00
30 166 Botnari Alexei 02:50:08
31 187 Juravliov Alexandru 02:51:35
32 172 COMAM ANDREI-SORIN 02:52:07
33 164 Asaftei Alex 02:52:54
34 202 Svetenco Denis 02:53:04
35 167 Cazacu Constantin 02:53:32
36 183 Gudali Roman 02:54:46
37 207 Sporis Vitalie 02:54:50
38 270 Silisteanu Florin 02:56:48
39 227 Musteata Lilian 02:57:39
40 185 Hunter Green 02:58:33
41 191 Omelianov Nicolai 02:58:35
42 203 Tabac Serghei 03:02:44
43 209 Vacarciuc Valentin 03:03:29
44 228 Terna Alexei 03:04:19
45 196 Rosu Gigi 03:06:28
46 165 Babaev Denis 03:09:15
47 190 Oleinic Eugeniu 03:10:40
48 211 VERLAN ALEXANDRU 03:13:44
49 194 Rastasanu Denis 03:15:26
50 198 Savciuc Denis 03:19:38
51 269 Tanase Mihail 03:25:43
52 300 Sitnov Iaroslav 03:30:26
53 169 Ciainac Eugenii 03:31:50
54 216 Цветков Сергей 03:33:05
55 179 Finari Radu 03:35:36
56 177 Fedotcenco Denis 03:36:44
57 170 Ciocan Adrian 03:39:58
58 173 Costin Tudor 03:42:42
59 197 Rusu Sergei 04:13:54
60 199 Sevciuc Stefan 05:28:28
61 163 Arabadji Oleg DNF
62 178 Filip Cristian DNF
63 200 Shadrin Zeka DNF
64 229 Pirlici Sergei DNF

TURA SCURTA
40-49

Loc Numar Nume Prenume Timp
1 247 Vasiliu Alexandru 02:04:31
2 254 Ilie Cosmin Gabriel 02:10:12
3 238 Evtodienco Serghei 02:14:18
4 235 Coman Ciprian 02:15:51
5 248 Zabavschii Vladislav 02:18:05
6 245 Scafaru Grigore 02:35:40
7 244 Petrea Igor 02:38:52
8 246 Stavar Catalin 02:43:35
9 232 Burmistr Roman 02:47:45
10 240 Irimiea Adrian 02:51:01
11 243 NICUSOR PAVEL 03:01:45
12 231 Bortes Marius 03:08:20
13 233 BUZDUGAN PETRU MARCEL 03:11:41
14 249 Mirtu Radu 03:18:24
15 253 Fodor FLORIN 03:20:10
16 236 Condrea Adrian 03:28:40
17 234 Ciocan Silviu 03:30:00
18 252 Aftenii Romeo 03:30:58
19 250 Nastase Radu Florin 03:53:00
20 241 Cristian lavric 04:50:28
21 251 Gadeanu Cezar 04:50:30

TURA SCURTA
50+

Loc Numar Nume Prenume Timp
1 226 Напарчук Сергей 02:15:08
2 259 Gherguti Adrian 02:18:16
3 257 Cebotariov Serghei 02:38:19
4 266 Широкий Александр 02:49:10
5 267 Petrariu Doru 02:49:54
6 256 Brega Ivan 02:56:26
7 265 Смирнов Сергей 03:07:58
8 258 Fascio Philippe 03:09:06
9 262 Iancu Constantin 03:30:12
10 268 Finari Petru 03:35:34
11 260 Hagiu Gheorghe 03:40:48
12 261 Humă Iulian 03:45:49
13 263 Voleanschi Vadim DNF

TURA SCURTA
Fete

Loc Numar Nume Prenume Timp
1 273 Gafita Ioana 02:20:05
2 281 Costin Adriana 02:50:18
3 81 Bejan Mihaela 02:55:17
4 279 Киевская Ирина 02:55:37
5 277 Sava Mariana 03:01:07
6 276 Rodina Аnna 03:04:43
7 274 Garbalau Anastasia 03:09:17
8 280 Tsvihun Anastasia 03:10:13
9 299 Daradur Olga 04:51:03
10 278 Sevciuc Ana 05:28:32
11 275 Miroslava Vasilshenko DNF